Sunday, October 7, 2012

Happy Links for a Sweeter Sunday
For your home: | this is a girl's heaven |

For your man: | great men style for fall |


For your eyes: | Adore and Gatherings magazines perfectly balanced between late Summer and Fall |


Have a sweet Sunday!
| Love, Lisa |

2 comments:

 1. Me pelqejne shume, po shume keto sugjerimet e tua! Fatmiresisht nje pejse te atyre gjerave per t'u bere para te 25-ave i kisha bere :D :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me behet shume qejfi qe te pelqejne! Deshira ime eshte te ndaj ato qe me frymezojne mua dhe te frymezoj sa me shume njerez. Shyqyr qe je treguar e zgjuar per listen. Une kam me pak se nje vit kohe per te plotesuar disa gjera, po nxitoj :)
   Jave te mbare!

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...